Skip links

Hakkımızda

Özel Öz İlgi Huzurevi ve Bakım Merkezi

Mutlu bir yaşamın vazgeçilmez temel koşulu; sağlıklı olmak ve bunu devam ettirmektir. Bu bilinçle 18 yıldır sağlık sektöründe faaliyet gösteren kurumumuz, 2006 yılından beri özel bakım hizmeti vermektedir. Türkiye’nin alanında en köklü kuruluşlarından biri olan Öz-İlgi markası 2021 yılı itibariyle yeni yatırım alanlarıyla gelişmekte ve sektörde liderlik amacından ödün vermemektedir. 6 şube ve 3 farklı ilde engelli ve yaşlı refahı alanında faaliyet gösteren markamız yerelin değil tüm Türkiye’nin markası olma amacındadır.

18 yıldır A+ hizmet anlayışımız ve uzman kadromuz ile sizlere ve sevdiklerinize dünya standartlarında hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yaş almış konuklarımızın yaşamlarını insan onuruna yakışır şekilde sürdürebilmesi ise bizler için maddi kaygıların çok daha üzerinde değer taşıyor. Aile bağlarını koparmadan huzur içerisinde hayatlarını idame ettirebilmeleri için çalışıyor ve her gün daha iyisi için gayret ediyoruz.

540
Konuk Yatağı
6
Şube
18
Yıllık Tecrübe
300
Çalışan

Öz İlgi Huzurevi Olarak Farkımız

Sektörün en köklü markalarından birisi olarak en önemli farkımız deneyimimizdir. Engelli ve yaşlı alanı refahının en köklü isimlerinden birisi Öz-İlgi Huzurevi’dir.

Öz-İlgi Huzurevi tek bir merkeze bağlı 6 şube olarak iç işlerinde kısmi bağımsız birimlerden oluşur. Bu sistemin kontrolü ve işleyişi kurumsal anlayışımıza dayanmaktadır.

Öz-İlgi çok yönlü hizmet anlayışıyla kalitesini arttırma amacında aktif bir yapıdır. 435 yatak kapasitesine sahip markamızda çeşitli tanılara sahip yaş almış konuklar ve engelliler barınmaktadır. Bu yönüyle Öz-İlgi gerek engelli refahı gerek yaşlı refahı alanlarına hakimdir.

Yaşlı refahı alanında en temel hedefimiz “erişilebilir hizmet, üst düzeyde kalite”dir. Bu sebeple ücretlerimizi makul tutma yolunda artan her türlü gidere rağmen büyük çaba sarf ediyoruz. Amacımız orta gelirli ailelerin de tercih edebildiği ve memnuniyetin sağlandığı bir marka olmaktır.